KONST / Litografier / Färglitografi 13557123
nr 1355 7123
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 61x42cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:47:57
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
19 okt